Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Contabilitate stomatologie
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Contabilitate stomatologie

va rog sa ma ajutati cu o informatie. Un prieten, medic stomatolog, vrea sa isi deschida cabinet stomatologic. Ce este mai avantajos sa isi deschida CMI sau PFA? Si care esti diferenta dintre acestea? Multumesc
Deschide CMI iar contabilitatea se tine tot in partida simpla. Nu e nicio diferenta.